Biuletyn Informacji Publicznej
Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

      Co to jest?
Praca - Magister Farmacji

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych
z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku we Wrocławiu

zatrudni w trybie natychmiastowym

MAGISTRA FARMACJI

 

Zakres obowiązków:

 

Przygotowywanie roztworów zawierających chemioterapeutyki podawane pacjentom  odpowiednio do wskazań i odpowiedzialności lekarskiej. Chemioterapeutyki przygotowywane będą w pomieszczeniu Działu Farmacji przy ul. Muchoborskiej 18. Leki przygotowywane do bezpośredniego zastosowania będą przewożone transportem medycznym w uzgodnionym czasie. Leki przygotowywane z wyprzedzeniem, co najmniej 6-cio godzinnym, będą przygotowywane rano i przekazywane transportem medycznym. Liczba pacjentów poddawanych chemioterapii nie jest większa niż 4 chorych dziennie a liczba przygotowywanych chemioterapeutyków w ciągu jednego dnia nie jest większa jak 6 chemioterapeutyków o tym samym składzie chemicznym.

 

Pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę – pełen etat,
  • warunki płacowe bardzo dobre,
  • środowisko pracy przyjazne.

 

 

Osoby odpowiadające powyższym kryteriom prosimy o przesłanie swojej oferty na adres: praca@dctk.wroc.pl podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

 

W przesłanych  dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści:

  1. Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Magistra Farmacji
     
  2. Oświadczam, że zgoda, o której mowa w punkcie 1 została wyrażona dobrowolnie i że mogę w dowolnym momencie ją wycofać poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej (podpisane pismo) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres praca@dctk.wroc.pl
     
  3. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji i że mogę w dowolnym momencie tę zgodę wycofać.
INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 56
Wprowadzony przez: Sylwia Mizia
Data opublikowania: 2019-10-31 09:50:44
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2019-10-31 09:54:52 Sylwia Mizia