Biuletyn Informacji Publicznej
Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

      Co to jest?
Praca - Pracownia Propagacji i Modyfikacji Komórek

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych
z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku we Wrocławiu

zatrudni

Osobę Kompetentną (Pracownia Propagacji i Modyfikacji Komórek)

 

Wymagania konieczne:

 • Wykształcenie wyższe – dyplom  uzyskany w obszarze obejmującym co najmniej jedną dyscyplinę naukową z dziedziny nauk biologicznych, chemicznych, farmaceutycznych, medycznych lub weterynaryjnych.
 • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
 • Odpowiedzialność.

Wymagania pożądane:

 • Znajomość języka angielskiego na min. poziomie powalającym swobodne rozumienie protokołów laboratoryjnych i publikacji z zakresu wykonywanych czynności.
 • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

 • Umowa o pracę.
 • Pracę w nowoczesnej jednostce.
 • Udział w projektach badawczych.
 • Możliwość rozwoju zawodowego.

 

Prosimy o przesłanie oferty: CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej na adres: praca@dctk.wroc.pl podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

 

W przesłanych  dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści:

 1. Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław,    ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Osoby kompetentnej.
   
 2. Oświadczam, że zgoda, o której mowa w punkcie 1 została wyrażona dobrowolnie i że mogę w dowolnym momencie ją wycofać poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej (podpisane pismo) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
   
 3. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji i że mogę w dowolnym momencie tę zgodę wycofać.
INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 82
Wprowadzony przez: Sylwia Mizia
Data opublikowania: 2019-10-29 12:17:54
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2019-10-29 12:25:42 Sylwia Mizia