Biuletyn Informacji Publicznej
Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku

      Co to jest?
Praca - Pielęgniarka/Pielęgniarz

Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych
z Krajowym Bankiem Dawców Szpiku we Wrocławiu

zatrudni

PIELĘGNIARKĘ/PIELĘGNIARZA

 

 

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe - pielęgniarstwo i prawo wykonywania zawodu pielęgniarki / pielęgniarza,
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na oferowanym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Optymizm, uśmiech i chęć niesienia pomocy.

 

Oferujemy Ci pracę w zgranym i doświadczonym zespole, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (kursy, specjalizacje) oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

 

Prosimy o przesłanie oferty: CV z przebiegiem nauki i pracy zawodowej na adres: praca@dctk.wroc.pl podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

 

W przesłanych  dokumentach prosimy o wpisanie klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie przez Szpital Państwa danych osobowych o następującej treści:

  1. Oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko Pielęgniarki/Pielęgniarza.
  2. Oświadczam, że zgoda, o której mowa w punkcie 1 została wyrażona dobrowolnie i że mogę w dowolnym momencie ją wycofać poprzez poinformowanie o tym administratora w formie pisemnej (podpisane pismo) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.
  3. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Dolnośląskie Centrum Transplantacji Komórkowych z KBDSz, 53-439 Wrocław, ul. Grabiszyńska 105, moich danych osobowych zawartych przeze mnie w moim CV oraz liście motywacyjnym do celów przyszłych rekrutacji i że mogę w dowolnym momencie tę zgodę wycofać.
INFORMACJE O DOKUMENCIE
Ilość wyświetleń: 197
Wprowadzony przez: Sylwia Mizia
Data opublikowania: 2019-03-27 09:06:50
LISTA POPRZEDNICH WERSJI
Lista poprzednich wersji:
   
Data zmiany Redaktor Opis zmiany
2019-03-27 09:09:39 Sylwia Mizia